Вычислить (15-12,8) * 2,4+1,12:1,6=

+4
Ответы (1)
  1. 7 июня, 07:30
    0
    1) 15-12,8=2,2

    2) 2,2*2,4=5,28

    3) 1,12:1,6=0,7

    4) 5,28+0,7=5,98