30+52+93+51+85+2834+53

+4
Ответы (1)
  1. 20 февраля, 15:01
    0
    1) 30+52 = 82

    2) 82+93 = 175

    3) 175+51 = 226

    4) 226 + 85 = 311

    5) 311+2834 = 3145

    6) 3145+53 = 3198