9 есеп 15 бет 4 сынып Тез есептеп уйрен

500*2:1000*20-20+5007; 32*40:10:32:4*2492-2492

+5
Ответы (1)
  1. 8 марта, 10:38
    0
    1. 500*2=1000

    2. 1000:1000=1

    3. 1*20=20

    4. 20-20=0

    5. 0+5007=5007

    1. 32*40=1280

    2. 1280:10=128

    3. 128:32=4

    4. 4*2492=9968

    5. 9968-2492=7476