8 есеп 4 бет 4 сынып Тез есептеп уйрен: (49:7*5+1) : 9*3; 28:7*4:2*3:6; (7*8+7) : 9*3:7

+3
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 02:02
    0
    (49:7*5+1) : 9*3=12

    28:7*4:2*3:6=4

    (7*8+7) : 9*3:7=3