86-15•4+29

24•3-12•4

(16•5-20) : 6

+3
Ответы (2)
  1. 21 июня, 00:05
    0
    85-15•4+29=85-60+29=54

    24•3-12•4=92-48=44

    (16•5-20) : 6 = (80-20) : 6=60:6=10
  2. 21 июня, 02:35
    0
    86-15*4+29=55

    24*3-12*4=24

    (16*5-20) : 6 = 10