98:49*50-78+54:18*26-77

помогите

+1
Ответы (1)
  1. 13 мая, 09:30
    0
    1) 98/49=2

    2) 2*50=100

    3) 54/18=3

    4) 3*26=78

    5) 100-78=22

    6) 78-77=1

    7) 22+1=23