5688+72642-59673+9577*38

+3
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 10:39
    0
    5688+72642-59673+9577*38=18567 + 363166=381823

    1) 9577*38=363166

    2) 5688+72642=78330

    3) 78330-59673=18567

    Ответ: 381823