7821:2607*467-775+4*19

+5
Ответы (1)
  1. 15 июня, 01:22
    0
    7821:2607*467-775+4*16=690

    1) 7821:2607=3

    2) 3*467=1401

    3) 4*16=64

    4) 1401-775=626

    5) 626+64=690