Вирази 172

24:6+9=13

24+48:6=32

86-42:6=79

95-35:5=88

54:6-30:6=4

32:4+6•8=56

+5
Ответы (1)
  1. 5 декабря, 06:44
    0
    24:6+9=13

    24+48:6=32

    86-42:6=79

    95-35:5=88

    54:6-30:6=4

    32:4+6*8=56