6 (х+2 у) - 3 (2 х+у) =

помогите решить

+3
Ответы (2)
  1. 15 февраля, 11:23
    0
    6 (х+2 у) - 3 (2 х+у) = 6 х+12 у-6 х-3 у=0 х+9 у=9 у
  2. 15 февраля, 12:36
    0
    6 (x+2y) - 3 (2x+y) = 6x + 12y - 6x - 3y = 12y - 3y = 9y