5 * (х+3 у+4z-8) =

4x - 6 y + 10 a =

5/8+3/9=

4/7+1/6=

+1
Ответы (1)
  1. 30 января, 04:02
    0
    5 * (х+3 у+4z-8) = 5x+15y+20z-40

    4x - 6 y + 10 a = 8xay

    5/8+3/9=23/24

    4/7+1/6=31/42