3,26 x при х=-10; - 100

+5
Ответы (2)
  1. 3 июня, 04:34
    0
    3.26 * (-10) = - 32.6

    3.26 * (-100) = - 326
  2. 3 июня, 05:07
    0
    3,26 * (-10) = - 3,26

    3,26 * (-100) = - 326