3^2002+3^2004+3^2006

+3
Ответы (1)
  1. 4 января, 20:59
    0
    3^2002+3^2004+3^2006=3^2002 * (1+3^2+3^4) = 3^2002 * (1+9 (1+9)) = 3^2002*91