Тендеуды шешп бернздершы 3,8*1,2-m=7,26

+2
Ответы (1)
  1. 4 мая, 20:11
    0
    3,8*1,2-m=7,26

    4,56-m=7,26

    -m=-4,56+7,26

    -m=2,7|: (-1)

    M=-2,7