Пример - 3 * (2*1,5-5) - 1,8

+5
Ответы (1)
  1. 21 октября, 15:26
    -1
    -3 * (2*1,5-5) - 1,8=-3 * (3-5) - 1,8=-3 * (-2) - 1,8=6-1,8=4,2