1) 176*4+292*2 2) 328*8+874*2 3) 724*6-146*3 4) 847*2-593*0 5) 987*2+244*7 6) 765*3+435*8

+5
Ответы (1)
  1. 16 октября, 11:57
    0
    1) 176*4+292*2=1288

    2) 328*8+874*2=2624+1748=4372

    3) 724*6-146*3=4344-438=3906

    4) 847*2-593*0=1694-0=1694

    5) 987*2+244*7=1974+1708=3682

    6) 765*3+435*8=2295+3480=5775