3 класс: 120: (*x5) = 12

6x (24-*) = 120

40:8 x * = 30

*:6+74=83

(*+6) : 3=10

(*+30) : 9 = 70

+4
Ответы (1)
  1. 14 июля, 03:22
    0
    120: (2•5) = 12

    6• (24-4) = 120

    40:8•6=30

    54:6+74=83

    (24+6) : 3=10

    (600+30) : 9=70