володи 10 рокив 5 мис. вин молодшый за свого брата на 3 рок 8 мис. визначиты вик брата володи

+3
Ответы (1)
  1. 15 сентября, 09:48
    0
    10 года 5 мес=10*12+5=125 мес

    3 года 8 мес=3*12+8=44 мес

    125-44=81 мес

    81 мес=6 лет 9 мес