Склады выразы, та их значение. знайди 60 % площи прямокутныка з сторонамы 16 см та 50 см.

+5
Ответы (1)
  1. 13 декабря, 10:32
    0
    16*50=800 см2

    800*60%=800*0,6=480 см2