X+600*2=3000. a-300:2=1800. y: (150+50) = 4.

+1
Ответы (1)
  1. 19 июня, 19:12
    0
    3000 - (600*2) = 1800 х=1800 а-300:2=1800 а=1800-150=1650 у: (150+50) = 4 у=4*200=800