1) ((45 - (16*4+59) : 41+72) * 3+158) : 25=?

+3
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 21:27
    0
    16*4=64 + 59 = 123 / 41 = 3

    45-3+72 = 114 * 3 = 342 + 158 = 500 / 25 = 20