300: ((-66:11+4) * 25-a

+3
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 07:09
    0
    300: ((-66:11+4) * 25-a=-3750-а

    1) - 66/11=-6

    2) - 6+4=-2

    3) 300/-2=-150

    4) - 150*25=-3750