4/25+4,84 + (-6,04) =

-8 1/6-4,75+0,3

2 7/20-2,38-1,4

-3/8+0,225-1,5

+2
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 02:19
    0
    4/25+4,84 + (-6,04) =

    1) 4,84+25=5,09

    2) 604/4=151

    3) 4,84-151=453

    3/8+0,225-1,5=70