1) 7 (x+3) + 8 (x+4) = 15 (x+6)

2) 3 (y-5) + 5 (6-2y) = - 7 (y+3)

3) 9 (2x+2) + 4 (x-7) - 2 (11x-9) = 0

+1
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 22:53
    0
    1) 7 х+21+8 х+32=15 х+90

    7 х+8 х-15 х=-21-32+90

    0=37

    2) 3 у-15+30-10 у=-7 у-21

    3 у-10 у+7 у=-21+15-30

    0=-36

    3) 18 х+18+4 х-28-22 х+18=0

    18 х+4 х-22 х=-18+28-18

    0=-8