Решите:

-54,63 - 3 4/7 - (-7,12) - (- 54,63) - 1 3/7 =

+5
Ответы (1)
  1. 18 октября, 10:33
    -1
    -54,63 - 3 4/7 - (-7,12) - (-54,63) - 1 3/7 = - 54,63 - 3 4/7+7,12+54,63 - 1 3/7 = - 3 4/7 - 1 3/7+7,12 = - 5+7,12=2,12