2*3+10*5

80:8+500:100

+5
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 17:11
    0
    1) 2*3=6 2) 10*5=50 3) 80:8=10 4) 500:100=5 5) 50+6=56 6) 10+5=15