Х-566=529 5203 + (х-199) = 5525

+3
Ответы (1)
  1. 14 мая, 11:54
    0
    1) х-566=529

    х=566+529

    х=1095

    2) 5203 + (х-199) = 5525

    х-199=5525-5203

    х-199=322

    х=521