Упростите выражение:

а) 65x-43x;

б) 86 у+34 у;

в) 9z-4z+2.

+5
Ответы (2)
  1. 3 марта, 21:22
    0
    А) 22 х

    б) 120 у

    в) 5z+2

    вот)
  2. 3 марта, 22:45
    0
    А) 65 х-43 х=22 х

    б) 86 у+34 у=120 у

    в) 9z-4z+2=5z+2