Задумане число помножили на 4 до добудку додали 18 суму роздилилина 3 и отримали число 22 яке число задумали

+1
Ответы (2)
  1. 20 апреля, 11:36
    0
    0+22*3-18:4=12 Ответ: 12
  2. 20 апреля, 11:54
    0
    22 * 3+18:4=12

    224:8=28-1 число

    224-28=196 - 2 число