3 х-15 у/4 х-20 у

помогите

+5
Ответы (2)
  1. 30 января, 13:40
    0
    0,75 аврпорлоджэж

    345678
  2. 30 января, 15:25
    0
    3 (х-3 у) / 4 (х-5 у) = 3/4=0,25