48+42*18:63-56=

36+95-205*48:164=

+5
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 22:36
    0
    1) 48+42*18:63-56=4

    1) 42*18=756

    2) 756:63=12

    3) 48+12=60

    4) 60-56=4

    2) 36+95-205*48:164=71

    1) 205*48=9840

    2) 9840:164=60

    3) 36+95=131

    4) 131-60=71