Sin d равен 12/13 cos d равен?

+4
Ответы (1)
  1. 6 сентября, 19:28
    0
    Cos=sqrt (1-sin^2a) = sqrt (1-144/169) = sqrt (169/169-144/169) = sqrt (25/169) = 5/13