2 2/5*5/6-3/4*1 2/5. Дроби!

+3
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 00:52
    0
    2 2/5*5/6-3/4*1 2/5=

    12/5*5/6=2

    3/4*7/5=21/20=1,05

    2-1,05=0,95