Помогите! (+1/8) - (-3/4) + (-1/4) - (+5/8) = ?

+3
Ответы (1)
  1. 31 мая, 15:49
    0
    1/8 - (-3/4) + (-1/4) - (+5/8) = 1/8+3/4-1/4-5/8=1/8+6/8-2/8-5/8=0/8=0