Х + 264 = 710 3 сынып математика

+2
Ответы (2)
  1. 13 октября, 23:59
    0
    X + 264 = 710

    X = 710 - 264

    X = 446
  2. 14 октября, 01:32
    0
    Х+264=710

    Х=710-264

    Х=446

    446+264=710

    710=710