2 сынып окушыларына узындыгы 28 м, Ени 20 м спорт аланын азарту жуктелди. Бир сыныпта 29 окушы, Ал 2 синде 27 окушы бар. Егер жумыс окушылардын санына карай тен болинсе во сынып неше квадрат метр жеп тазалайды

+4
Ответы (1)
  1. 4 мая, 12:10
    0
    S=28*20=560 м2

    560:56=10

    1 окушы 10 м2 жерды тазалайды.

    10*29=290

    10*27=270

    1 сынып 290 м2 жерды,

    2 сынып 270 м2 жерды тазалайды.