Сыныптагы окушылардын 12-сы улдар Бул сыныптагы барлык окушылардын 7/3-ындей Сыныпта барлыгы неше окушы окиды

+2
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 04:37
    0
    3. 12

    -

    7.

    12 * 7 = 84

    84 : 3 = 28

    28 : 7 = 4

    12 : 3 = 4

    4 * 3 = 12

    4 * 7 = 28

    Ж: сыныпта барлыгы 28 окушы