Системы уравнений 3 х-2 у=5) х+4 у=11

+1
Ответы (1)
  1. 17 июня, 17:29
    0
    3x-2y=5

    x+4y=11

    3x-2y=5

    x=11-4y

    3 (11-4y) - 2y=5

    x=11-4y

    33-12y-2y=5

    x=11-4y

    x=1,4

    x=11-4y

    x=1,4

    y=2,4