Видстань миж мистами львыв ы семферополь фвтотуристи подолали за тридны першого дня вони проихали 501 км що на 105 км былше ниж другого дня а третього дня на 220 км менше ныж другого знайдить выдстань мыж львовом та симферополем

+5
Ответы (1)
  1. 13 июня, 19:53
    0
    1) 501-105=396 км-второй день. 2) 396-220=176 км-третий день 3) 501+396+176=1073 км