У першым битоне на 12 л малака больш, чым у другим. у першы битон далили 4 л малака, а у други битон - 12 л. у яким битоне малака стала больш и на кольки литрау?

+2
Ответы (2)
  1. 19 мая, 22:27
    0
    12-4=8 (л)

    ...
  2. 19 мая, 22:59
    0
    12-4=8 литров больше