77700:300=

211500:500=

165200:200=

100100-46089=

521000-10687=

601009+23991=

+4
Ответы (1)
  1. 2 августа, 19:16
    0
    77700:300=259.

    21150:500=423.

    165200:200=826.

    100100-46089=54011.

    521000-10687=510313.

    601009+23991=625000