Решите

1) 11/15 + 4/7=

2) 6/7 + 3/11 - 1

3) (6/15 + 2/3) + (1/4 + 1/5)

+5
Ответы (1)
  1. 30 мая, 15:07
    0
    1) ⁷11/5+⁵4/7=97/35=2 27/35

    2) ¹¹6/7+⁷3/11=1 4/77

    3)