Решить уравнение42+х=58+24

+5
Ответы (2)
  1. 12 мая, 02:14
    0
    42+x=82,

    x=82-42,

    x=40.
  2. 12 мая, 03:30
    0
    Переносим 42 в право

    x=58+24-42

    x=40