36 * 24 + 781604=? 800800 - (394598-48396) = ?

+5
Ответы (2)
  1. 14 апреля, 09:58
    0
    36 * 24 + 781604=864+781604=782468

    800800 - (394598-48396) = 800800-346202=454598
  2. 14 апреля, 12:09
    0
    36*24+781604=782468 800800 - (394598-48396) = 454598