47/66 * 1/2 - 25/66 * 1/2

+5
Ответы (1)
  1. 17 августа, 22:50
    0
    47/66 * 1/2 - 25/66 * 1/2=

    (47/66-25/66) * 1/2=

    22/66*1/2=1/3*1/2=1/6