6x+10y=

15a-12b=

20c-24d

+3
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 09:14
    0
    6 х+10 у=2 (3 х+5 у)

    15 а-12 в=3 (5 а-4 в)

    20 с-24d=4 (5c-6d)