Вычислите:

1,6 * (6,4+1,95) : 16,7-0,54

Оформи в тетрадке, и впиши ответ.

Ответ:

+1
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 05:48
    0
    6.4+1,95 = 8.35 * 1.6 = 13.36:16,7 = 0,8 - 0,54 = 0,26

    Ответ: 0,26