1) (-3,25) + (-*) = - 4

2) (-*) + (-99,9) = - 100

+2
Ответы (1)
  1. 1 декабря, 12:38
    0
    1) (-3,25) + (-*) = - 4

    *=-4+3,25

    *=-0,75

    (-3,25) + (-0,75) = (-3,25) - 0,75=-4

    2) (-*) + (-99,9) = - 100

    *=-100+99,9=-0,1

    (-0,1) + (-99,9) = - 0,1-99,9=-100