296. 1) 24+4*3 = ... + 24 6) 36:6 - ... = ... - 5

2) 72-5*3=8*9 - ... 7) (4+2) * 7=6 * ...

3) 72 + (40-4) : 9 = ... + 4 8) ... : (9-3) * ... = 81: ...

4) 42; 6+7*4=28 + ... 9) 9 * (5+4) : 9=81: ...

5) 13 + (60-6) : 9 + 13 + ... 10) 56 : (15-7) + 4 = 4 + ...

+1
Ответы (1)
  1. 14 марта, 06:16
    -1
    1) 24+4*3=12+24

    2) 72-5*3=8*9-15

    3) 72 + (40-4) : 9=8+4

    4) 42:6+7*4=28+7

    5) 13 + (60-6) : 9+13+4 = 4+32

    6) 36/6-5=6-5

    7) (4+2) * 7=6*7

    8) 54 / (9-3) * 9=81/1

    9) 9 * (5+4) / 9=81/9

    10) 56 / (15-7) + 4 = 4 + 7