Познач невидоми велечини литерами икс и игрик та склади математичну модель сума двох чисел 105 а их частка 6 яки це числа

+4
Ответы (1)
  1. 24 марта, 15:09
    0
    Х+у=105}

    х/у=6 } ⇔

    х=105-у

    х/у=6 ⇔

    х=105-у

    (105-у) / у=6 ⇔

    х=105-у

    105-у=6 у ⇔

    х=105-у

    7 у=105

    у=15

    х=105-15=90